-25%

SMOBY Кујна xxl bubble

-Машина за миење садови, машина за еспресо, машина за сода, диспендер за вистинска коцка мраз, рерна, фрижидер,
многу складирање, Магична храна!
-Кујната е опремена со 38 додатоци вклучувајќи магична храна!
-Електронско плочата за готвење со нова неверојатна функција: магичен меур!


9,590.00 ден 7,190.00 ден

Спореди

Опис

  • Многу убава кујна со современ дизајн која содржи голема област на игра од 360 °
  • Кујната е опремена со 38 додатоци вклучувајќи магична храна!
  • Електронско плочата за готвење со нова неверојатна функција: магичен меур!
  • Ставете го садот на плочата за готвење и погледнете, водата врие!
  • Машина за миење садови, машина за еспресо, машина за сода, диспендер за вистинска коцка мраз, рерна, фрижидер, многу складирање, Магична храна!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.