-25%

SMOBY Кујна xl tefal

-Препорачана возраст: 3+ години
-Големина на пакетот: 65х25х73 см
-Големина на производот: 86х62х100 см
-Елементи: кујна + додатоци (36 парчиња)
-Батерии: 2 батерии АА (вклучени)
-Производител: Смоби, Франција


7,900.00 ден 5,930.00 ден

Спореди

Опис

 • Кујната Тефал Студио XL има сè што е потребно за детето целосно да се потопи во процесот на тематската игра и да се претстави во улога готвач.
 • Тефал Студио XL кујната ги диверзифицира игрите на децата и им овозможува да се замислат како готвач.
 • Кујната има полици и имитации на апарати за домаќинство (фурна, шпорет, машина за кафе), а вклучени се и разни додатоци како: производи, садови, прибор за јадење.
 • Во мијалникот со чешма за чистење или машина за миење садови, можете да симулирате садови за перење.
 • Звукот на истурање вода и готвење на шпоретот ќе му даде на готвењето посебен кредибилитет.
 • Ефектите на осветлување на кујната и даваат вистински сјај.
  Садовите имаат посебно место за чување.
 • Кујната ќе им овозможи да се запознаат со уредите за домаќинства и принципите на нивната работа.
 • Додатоците за игри се насликани во светли заситени бои со специјални, безбедни бои отпорни на абразија.
 • – Кујната и атрибутите за играње со неа се изработени од издржлива пластика која не се деформира и ја задржува формата.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.