-25%

SMOBY Кујна xl bubble

-Користи 3 LR03 батерии кои не се вклучени.
-Минимална возраст: 3 години.
-Произведено во Франција


9,230.00 ден 6,920.00 ден

Спореди

Опис

  • Кујната Tefal Studio XL Bubble е за деца кои сакаат готвење и сакаат да станат готвачи!
  • Со својот модерен дизајн, кујната навистина ќе ги израдува децата, кои ќе играат сами или со пријателите.
  • Нејзината висина од 99 см е идеална за деца на возраст од 3 години и повеќе.
  • Кујната е стабилна и стабилна, што ветува часови исполенти со забава.
  • За максимална забава, кујната Студио XL Bubble се продава со многу додатоци.
  • Од прибор за јадење до тава, сè што е како нивно располагање да ги реализираат најдобрите јадења!
  • Готвејќи палачинки со кафе, децата замислуваат да готват за своите пријатели!
  • Кујната е добро опремена со 34 додатоци: 3 прибор за скара, 2 вилушки, 2 ножеви, 2 лажици, 2 чинии, 2 чаши, 2 шољи, 3 капсули за кафе, 1 сода, 1 тава, 1 палачинка, 1 чорба, 1 капак, 2 мелници за сол и бибер, 5 тестенини чувствителни на топлина, 2 кутии, магична риба и бифтек (можат да се готват и на скара бидејќи и двете страни во боја).
  • Студио XL Bubble ја вклучува функцијата Magic Bubble што овозможува да зоврие вода!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.