-25%

SMOBY Кујна Super chef deluxe

-Препорачана возраст: 36+ месеци

-Димензии на производи 115 x 41 x 97 см

11,990.00 ден 8,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Супер делкус кујната ќе ја рабуди иновативонста во секое дете.
  • Кујната е мултифункционална и во неа можат да си играат повеќе дечиња истовремено.
  • Делукс кујната има дополнителни 47 додатоци.
  • Електронска плоча за готвење, голема печка, скара, еспресо машина, фрижидер, диспендер за коцки мраз се само дел од карактеристиките кои таа ги поседува.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.