-13%

SMOBY Кујна cherry

-Производот е наменет за деца на возраст од 3+ години.
-Произведено во Франција.


4,250.00 ден 3,690.00 ден

Спореди

Опис

  • Кујната Чери е основен елемент за децата кои сакаат да готват и сакаат да станат готвачи во Мишелин ѕвезда!
  • Со својот современ дизајн, кујната им овозможува на вашите деца да играат сами или со своите пријатели!
  • Нејзината висина од 96 см е идеална за деца од 3 години. Таа е стабилна и издржива и со тоа ќе ги направи вашите деца среќни за време на долгото играње!
  • Вашите деца ќе започнат со професионална кариера на готвачи благодарение на многубројните вклучени додатоци: шпорет, фурна, фрижидер, еспресо машина, мијалник …
  • Сите потребни додатоци за реализација на најдобрите јадења ќе им бидат на располагање!
  • Гответе тестенини, бифтек или риба или послужете со кафе, вашите деца замислуваат да готват за своите пријатели!
  • Сетот содржи 25 додатоци во кои се вклучени: 3 садови за BBQ, 2 вилушки, 2 ножеви, 2 лажици, 2 чинии, 2 чаши, 2 шољи, 3 капсули за кафе, 1 тава за пржење, 1 чорба за чорба, 1 капак, 2 кутии , 1 волшебна риба и 1 магичен бифтек.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.