-25%

SMOBY Куќарка Chef house

-Препорачана возраст: 2+ години
-Димензии: 124 х 132 х 135 см.
-Изработена од високо квалитетна пластика.
-ANTI-UV – 3 години гаранција на боја.
-Потекло: Франција.


26,390.00 ден 19,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Авантурите можат да започнат со уникатната Шеф куќарка за деца.
  • Прекрасна куќарка од брендот Смоби со две интересни комбинации на кујна и продавница. Комплетно опремена кујна за спремање на разновидни јадења, и плаќање со картичка и пари. Дечињата може да се поделат на готвачи, продавачи и клиенти.
  • Вратите и прозорците на куќата се отвораат да се ѕирне низ нив.
  • Има ролетни за спуштање и мени табла за пишување на специјалитетот на куќата.
  • Во куќарката има: фрижидер, печка, шпорет на гас со распрскувачки оган, мијалник со чешма, каса со фиока за чување на пари, терминал за кредитни картички, како и полици за складирање.
  • Сетот содржи 38 додатоци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.