-25%

SMOBY Куќа со тобоган

– соодветна возраст: 2+
-димензии: 260 x 160 x 197 см
-Големина на куќата: 98 х 110 х 127 см


27,230.00 ден 20,420.00 ден

Спореди

Опис

  • Куќарка на 58 см високи столбови.
  • Куќата има врата и два прозори со подвижен механизам, линиски прозори и лизгалка на висина од 1,5 метри и скала.
  • Таа е наменета за динамична и истражувачка детска игра, како се движи од земја до висина, а истовремено им овозможува на децата да развиваат моторни вештини, особено качување.
  • Поради просторот и активноста која е поделена на два спрата, таа е погодна за играње повеќе деца.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.