-13%

SMOBY Куќа нео јура

-Пространа куќа со два прозорци со ролетни.
-Два отворени прозорци и половина влезна врата на отварање од предната и задната страна.
-Димензии на производот: 115, 4 x 123, 3 x 132 cm


16,100.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Пространа куќа со два прозорци со ролетни.
  • Два отворени прозорци и половина влезна врата на отварање од предната и задната страна.
  • Куќата може да биде дополнета со разни додатоци, како што се летна кујна, пикник маса, оџак за покривот, врата, покрив за дожд, градинарски оградата со цветни кутии или цела влезна врата

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.