-25%

SMOBY Клацкалка куче

-Димензии: 115 x 50 x 51 см.
-Има забавна форма: 2 смешни кучиња и топка меѓу нив.
-Две удобни, ергономски седишта и практични рачки за дополнителна безбедност.
-Под секое седиште се наоѓаат ногарки кои не дозволуваат при нишањето детето да се преврти.2,990.00 ден 2,240.00 ден

Спореди

Опис

  • Клацкалката е идеална играчка за малите да уживаат во друштвената игра на отворено.
  • Има забавна форма: 2 смешни кучиња и топка меѓу нив.
  • Две удобни, ергономски седишта и практични рачки за дополнителна безбедност.
  • Под секое седиште се наоѓаат ногарки кои не дозволуваат при нишањето детето да се преврти.
  • Структурата е изработена од пластика која е анти-УВ третирана, што гарантира цврстина и стабилност на производот, како и издржливоста на боите со текот на времето.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.