-25%

SMOBY Игрален центар maxi

– Димензии: 284 x 203 x 176 cm
-Структурата е изработена од пластика која е анти-УВ третирана, што гарантира цврстина и стабилност на
производот, како и издржливоста на боите со текот на времето.31,190.00 ден 23,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Вашите деца ќе бидат во центар на друштвото со оваа иновативна пластична куќа која крие цело игралиште, вклучувајќи кошарка, фудбал, реверзибилен ѕид / скала за искачување, лизгалка и клупа за пикник!
  • Сакате вашето дете да води здрав живот сега и како возрасен? Игралниот центар MAXI е совршен за започнување на деца со кошарка, фудбал и качување.
  • Најдобриот дел е тоа што го прави забавно за вашите деца. Тие нема да ги поврзуваат вежбите со работа, туку со уживање!
  • Децата ќе уживаат во еднократните натпревари и турнирите со своите пријатели во кошарка, фудбал или качување (кој најбрзо може да се искачи на врвот?), А потоа можат да одморат на вградената пикник клупа.
  • Структурата е изработена од пластика која е анти-УВ третирана, што гарантира цврстина и стабилност на производот, како и издржливоста на боите со текот на времето.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.