-13%

Скара на ќумур со тркала 104х64х120 см

– Јаглен скара со тркала, димензии (l / w / h): 120/64/104 cm
– Материјал: метал (1 мм)
– Димензии на хромирани решетки за печење: 2 х 31,6 / 16,5 см и 1 х 39,5 / 30 см


16,430.00 ден 14,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Јаглен скара со тркала, димензии (l / w / h): 120/64/104 cm
  • Материјал: метал (1 мм)
  • Димензии на хромирани решетки за печење: 2 х 31,6 / 16,5 см и 1 х 39,5 / 30 см
  • Тежина: 29,5 кг
  • Лесен за движење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.