-13%

Скали за трамполина ФИ 305 и ФИ 397

– Метални скали за трамполина
– Одговараат за трамполини со фи 305 и фи 397 см


2,060.00 ден 1,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Метални скали за трамполина
  • Одговараат за трамполини со фи 305 и фи 397 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.