-12%

Скали Texell Alu Strong TM- A135

  • 5 Степеника
  • Материјал: алуминиум
  • Димензии: 46 * 100 * 167см
  • Тежина нето: 4,3kgДостапност:

Нема на залиха

2,460.00 ден 2,160.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • 5 Степеника
  • Материјал: алуминиум
  • Димензии: 46 * 100 * 167см
  • Тежина нето: 4,3kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.