-12%

Скали Texell Alu Dom 308

  • 8 Степеника
  • Материјал: алуминиум
  • Димензии: 252х56х5см
  • Тежина нето: 10,60 кг3,360.00 ден 2,950.00 ден

Спореди

Опис

  • 8 Степеника
  • Материјал: алуминиум
  • Димензии: 252х56х5см
  • Тежина нето: 10,60 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.