-12%

Texell Скали SUPERMAX 2 2022

  • Степеник : 30×20 см
  • Дим. 91х48х5 см
  • Тежина 4,3 kg
  • Капацитет на товар: 150kgДостапност:

Нема на залиха

1,240.00 ден 1,090.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Степеник : 30×20 см
  • Дим. 91х48х5 см
  • Тежина 4,3 kg
  • Капацитет на товар: 150kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.