-18%

SIGMA Машинка за ореви YG-160

– Прицврстување на штраф
– Машинка за мелење ореви, бадеми, лешници.
– За домашна употреба, лесна за одржување и чистење
– Материјал: Метал/инокс


850.00 ден 700.00 ден

Спореди

Опис

  • Прицврстување на штраф
  • Машинка за мелење ореви, бадеми, лешници.
  • За домашна употреба, лесна за одржување и чистење
  • Материјал: Метал/инокс
  • Димензии: 24x21cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.