-12%

SENCOR Вентилатор SFE 2311BK

– Вентилатор со 2 брзини за на маса
– Дијаметар на перки 23 cm
– Автоматско хоризонтално осцилирање од 90°
– Прилагодлив агол


1,850.00 ден 1,630.00 ден

Спореди

Опис

 • Вентилатор со 2 брзини за на маса
 • Дијаметар на перки 23 cm
 • Автоматско хоризонтално осцилирање од 90°
 • Прилагодлив агол
 • Заштитан решетка од напред и назад
 • Anti-slip ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Моќност: 30 W
 • Бучност: 51 dB (A)
 • Должина на кабел: 1.8 m
 • Димензии (width x depth x height): 284 x 215 x 407 mm
 • Тежина: 1.7 kg
 • Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz
 • Максимален проток на воздух: 13,4 m3/min
 • Максимална брзина на воздух: 2,93 m/s
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.