-12%

SENCOR ТВ држач SHO 3600 Slim

 • Големина на екранот: 30-60 “
 • Боја: црна
 • Материјал: челик
 • Ротација: /- 90 °

2,270.00 ден 1,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на екранот: 30-60 “
 • Мин. дијагонала на екранот: 30 “
 • Макс. дијагонала на екранот: 60 “
 • Ротација: /- 90 °
 • Може да се навалува до /- 20 °
 • Мин. растојание од ѕидот: 6 см
 • Макс. растојание од ѕидот: 47,3 см
 • Максимален капацитет на товарење: 50 кг
 • Боја: црна
 • Материјал: челик
 • Димензии (HxWxD): 481 x 430 x 60 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.