-12%

SENCOR Тостер STS 37GG

 • Боја : зелена
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Три функции
 • Автоматско исфрлањеДостапност:

Нема на залиха

1,990.00 ден 1,750.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : зелена
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Три функции во една:
  – загревање (со индикаторско светло)
  – итно откажување на работата пред истекот на зададеното време
  – одмрзнување  (со индикаторско светло)
 • Погоден за правење дебел и тенок тост
 • Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
 • Автоматско исфрлање на леб и исклучување по завршувањето на тостот / одмрзнувањето
 • Лесно се чисти
 • Надворешното куќиште е со изолација од топлина (се лади на допир кога работи)
 • Нелизгачки ногарки
 • Простор за складирање на кабелот за напојување
 • Должина на кабелот за напојување: 1 m
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии (Д x Д x В): 289 x 179 x 175 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.