-12%

SENCOR Тостер STS 2604

Sencor
Шифра: 19839

– Боја : Бела
– Моќност на грејачот: 800 W
– Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
– Погоден за правење дебел и тенок тост

Достапност:

Нема на залиха

1,199.00 ден 1,060.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : Бела
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
 • Погоден за правење дебел и тенок тост
 • Автоматско исфрлање на леб и исклучување по завршувањето на тостот / одмрзнувањето
 • Загревање (со индикаторско светло)
 • Одмрзнување (со индикаторско светло)
 • Лесно се чисти
 • Надворешното куќиште е со изолација од топлина (се лади на допир кога работи)
 • Нелизгачки ногарки
 • Простор за складирање на кабелот за напојување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.