-12%

SENCOR Тостер SPG 4100WH

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 1280 W
 • Нелепливи плочи
 • Две контролни лампи

1,990.00 ден 1,750.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 1280 W
 • Тостер за сендвичи и контакт грил во едно
 • Лесен и лесно пренослив
 • Нелепливи плочи
 • Две контролни лампи
 • Безбедносен систем
 • Рачка заштитена од топлина
 • Автоматска регулација на температура
 • Можност за вертикално складирање
 • Простор за складирање на кабелот
 • Заштита од прегревање
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.