-12%

SENCOR Сет за шишање SHP 8305BK

– Може да се користи и додека се полни
– 12 додатоци (за нос, брада и коса)
– Време на работа до 60 минути со полна батерија
– Технологија за брзо полнење, спремна за употреба за 2 часа


Достапност:

Нема на залиха

2,650.00 ден 2,330.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Сет за шишање
 • Може да се користи и додека се полни
 • 12 додатоци (за нос, брада и коса)
 • Време на работа до 60 минути со полна батерија
 • Технологија за брзо полнење, спремна за употреба за 2 часа
 • LED индикатор за полнење
 • Вградена LI-Ion батерија
 • Додаток за контури
 • Вклучени масло и четка
 • Пластична кутија
 • Должина на кабел 195 см
 • Тежина 130 грама
 • Димензии (В × Д × Ш) 175 × 31 × 52 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.