-12%

SENCOR Решо SCP 3201 GY

 • Боја: црна
 • Експрес брзо греење за неколку секунди
 • 10 нивоа на температура
 • Моќност 1800 WДостапност:

Нема на залиха

3,750.00 ден 3,300.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Индукциско решо
 • Експрес брзо греење за неколку секунди
 • Мазна површина отпорна на гребење
 • Лесна за чистење
 • 60 % заштеда на време
 • Заштеда на енергија
 • Автоматско препознавање на сад
 • Исклучително употреба на садови погодни за индукција
 • Плоча ладна на допир-топлината се создава во самиот сад
 • Зона за готвење 167 мм, проширен дијаметар од 12-19 цм
 • Моќ на индикација на LED дисплеј
 • 10 нивоа на температура во просек од 200-1800W
 • Електронски контролен панел  на допир
 • 180 минутен тајмер со автоматско исклучување и сигнал
 • Автоматско исклучување по 15 сек.од тргање на сад
 • Вентилатор контролиран од микропроцесор
 • Не лизгачки стапала
 • Напојување: 230 V, 50 Hz
 • Влезна моќност: 1800 W
 • ШxВxД прибл. 260x74x355 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.