-12%

SENCOR Решо SCP 1504BK

 • Боја: црна
 • Термостат
 • Индикаторно светло
 • Моќност 1500 W

1,470.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • 1 грејна плоча
 • Индикаторно светло
 • Термостат
 • Моќност 1500 W
 • Заштита од прегревање
 • Антилизгачки ногарки
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.