-12%

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

– Active Speed Button Технологија
– TITANIUM 6 Сечиво
– Екстра тивок 800 W Мотор


3,400.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Active Speed Button Технологија
 • TITANIUM 6 Сечиво
 • Екстра тивок 800 W Мотор
 • Контрола на брзина
 • Ергономична рачка
 • Челичен приклучок кој блендира и жешка храна
 • 800ml сад за пасирање со капак
 • 500ml сецко со челично сечило и капак
 • Должина на кабел: 1.2 m
 • Боја – Бела
 • Тежина – 1,9 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.