-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 900 MEE2

 • Боја : кафеава
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 2000 W
 • Волумен на садот за прашина: 4,5 l5,670.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот 2000 W
 • Моќ на усисавање 320 W
 • Ниво на бучавост 80 dB
 • Два начина на усисување :
  -со пластичен сад или платнена кеса
 • Телескопска цевка -90 цм
 • Капацитет на кесата за отпад 3 л
 • Капацитет на садот за отпад 4,5 л
 • HEPA филтер на издув кој се пере
 • Контрола за јачина
 • Индикатор за полна кеса
 • 6 нивоа на филтрирање
 • Заштита од прегревање
 • Папуча за усисавање
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Радиус на работа 7,5 м
 • Силиконски тркала
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.