-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 7500BK

– HEPA H13 филтер за прочистување на сите видови алергени
– Бучност 75 dB(A)
– XXL Метална телескопска цевка
– Micro-filter кој може да се мие


5,510.00 ден 4,850.00 ден

Спореди

Опис

 • SVC 7500BK за лесно чистење на сите видови површини
 • HEPA H13 филтер за прочистување на сите видови алергени
 • Бучност 75 dB(A)
 • XXL Метална телескопска цевка
 • Micro-filter кој може да се мие
 • Термостат кој го штити моторот од прегревање
 • Меки тркалца за заштита на подовите и тивко преместување
 • Хоризонтално и вертикално поставување
 • Работен радиус 10 m (кабел 7 m)
 • Автоматски вовлекувач на кабелот
 • електронско регулирање на моќта
 • Индикатор за полна вреќа со прашина
 • 3,5 L синтетичка вреќа за прашина за подобра филтрација и похигиенско отстранување на нечистотијата
 • Димензии (length × width × height): 470 × 290 × 260 mm
 • Тежина: 5,3 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.