-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 730GR

 • Боја: зелена
 • Моќност: 800 W ECO мотор
 • Телескопска цевка
 • Волумен на садот за прашина: 1,5 лДостапност:

Нема на залиха

4,550.00 ден 3,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: зелена
 • Моќност: 800 W ECO мотор
 • Моќ на усисување 270 W
 • Телескопска цевка од не’рѓосувачки челик
 • Ниво на бучава: 76 dB
 • H.E.P.A филтер на издув кој се пере
 • Должина на кабелот за напојување 5 m (ефективен радиус 6,5 m)
 • Термички осигурувач кој го штити моторот од прегревање
 • Волумен на садот за прашина: 1,5 л
 • Димензии (должина × ширина × висина): 410 × 280 × 260 mm
 • Тежина: 5,8 кг
 • Предно тркало обложено со гума за полесно патување
 • Автоматско намотување на кабелот
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.