-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 52GR-EUE3

– 700 W високо ефикасен ECO мотор
– Енергетска класа: A
– Бучност: 76 dB(A)
– Челична телескопска цевка


3,640.00 ден 3,199.00 ден

Спореди

Опис

 • 700 W високо ефикасен ECO мотор
 • Енергетска класа: A
 • Бучност: 76 dB(A)
 • Челична телескопска цевка
 • Термостат за заштита од прегревање
 • 5 степени на филтрација
 • Должина на кабел 5m (ефективен радиус 7.5m)
 • Гумирани тркалца за заштита на подот
 • Додатоци
 • Хартиени кеси
 • Капацитет на кесите: 1.5 l
 • Димензии (Д×Ш×В): 345×255×210 mm
 • Тежина: 3.6 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.