-12%

SENCOR Правосмукалка робот SRV 6250BK-EUE3

– GYRO MAPPING функција за мапирање на просторот
– 6 начини на чистење
– Преоѓа преку пречки високи до 2 см
– Усисува и џогира со влажна крпа


23,650.00 ден 20,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Контрола преку мобилна апликација и даљинско
 • GYRO MAPPING функција за мапирање на просторот
 • 6 начини на чистење
 • Преоѓа преку пречки високи до 2 см
 • Усисува и џогира со влажна крпа
 • Четката е пригодна за сите видови на подови и теписи
 • Интегриран HEPA филтер кој ќе ги фати сите алергени и прашина и лесно се чисти и повторно го ставате во употреба
 • Инфраред сензори кој нема да дозволат правосмукалката некаде да падне
 • Сама се враќа до адаптерот за полнење
 • Батерија со голем капацитет од 2600 mAh
 • Чисти до 120 m2 или релативно долго време, до 120 min
 • Тивка работа
 • Ротирачки четки во средината и краевите идеални за собирање нечистотии среде соба или по ќошевите
 • Сад за вода и крпа за џогирање вклучени
 • Опција за избирање помеѓу 3 интензитета на џогирање
 • Тајмер
 • Автоматски праќа предупредувачки пораки до апликацијата или даљинското
 • 2 сада за нечистотии:
  само за суво чистење – 475 ml нечистотии
  за комбинирано чистење – 240 ml нечистотии и 230 ml сад со вода
 • Wifi 2,4 GHz / 5 GHz
 • Бучност: <60 dB
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.