-12%

SENCOR Пегла SSI 5421TQ

 • Боја :бело/ тиркизна
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2200 W
 • Прозирен резервоар за вода 260 мл

 


1,560.00 ден 1,370.00 ден

Спореди

Опис

 • Специјална површина за пеглање керамика
 • Променлива контрола на температурата
 • 3-начина за пареа
 • Вертикална пареа
 • Опремена со функција на пареа
 • Опција за самочистење
 • Заштита од протекување
 • Транспарентен резервоар за вода-260 ml
 • Должина на кабел: 1,9 м
 • Индикаторско  светло за постигната температура
 • 230 V, 50 Hz, 2 200 W
 • Димензии (Ш x В x Д): 298 x 152 x 128 mm
 • Тежина: 1,2 кг
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.