-12%

SENCOR Пегла SSI 2027 BL

 • Боја :бело/ сина
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 1600 W
 • Прозирен резервоар за вода 200 мл1,150.00 ден 1,010.00 ден

Спореди

Опис

 • Пегла на пареа
 • Површина за пеглање од нерѓосувачки челик
 • Моќност од : 1600W max
 • 3 начина за пареа
 • Променлива контрола на температурата
 • Опремена со функција на пареа
 • Опција за самочистење
 • Транспарентен резервоар за вода-200 ml
 • Индикаторско  светло
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz,
 • Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99 mm
 • Тежина: 0,65 кг
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.