-12%

SENCOR Пегла на пареа SSI 2400GR

– Моќност 1,300 W
– Керамичко дно за пеглање
– Лесен за полнење, транспарентен канистер за вода (180 ml)


Достапност:

Нема на залиха

930.00 ден 820.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност 1,300 W
 • Керамичко дно за пеглање
 • Лесен за полнење, транспарентен канистер за вода (180 ml)
 • Контрола на температура
 • Self-cleaning систем за отсранување на остатоци
 • Опција за вертикално пуштање на пареа
 • Турбо пареа
 • Копче за прскање
 • Индикаторски светла за контролите
 • Крајот на кабелот спречува виткање и заплеткување
 • Контејнер за полнење
 • Должина на кабел: 1.9 m
 • Димензии (Д×Ш×В): 298 × 128 × 152 mm
 • Тежина: 1.2 kg
 • Непрекината пареа: 8-15 g/min
 • Боја – зелена
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.