-12%

SENCOR Пегла SSI 9000BK

– Моќ 2 700 W
– Дигитален дисплеј за подесување на најповолната температура и пареа за секаков вид на материјал
– Керамичка плоча
– Лесен за полнење канистер (капацитет 300 ml)


3,130.00 ден 2,750.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќ 2 700 W
 • Дигитален дисплеј за подесување на најповолната температура и пареа за секаков вид на материјал
 • Керамичка плоча
 • Лесен за полнење канистер (капацитет 300 ml)
 • Контрола на температура
 • Систем за самочистење од калцификати
 • Anti-Calc систем за превенција на каменец во дупките за пареа
 • Drip-Stop функција
 • Вертикална пареа
 • Копче за прскање
 • Сад за полнење вклучен
 • Должина на кабел: 3 m
 • Димензии (Д × Ш × В): 310 × 120 × 120 mm
 • Тежина: 1,3 kg
 • Нормална пареа: 30 g/min
 • Засилена пареа: 120 g/min
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.