-12%

SENCOR Парна станица SSI 0710VT

– Отсранлив канистер за вода од 2 L
– Спремна за работа под 1 минута
– Притисок 3 bar
– Исфрла пареа 100 g/min, 4 пати повеќе од стандардна пегла на пареа


7,040.00 ден 6,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Отсранлив канистер за вода од 2 L
 • Спремна за работа под 1 минута
 • Притисок 3 bar
 • Исфрла пареа 100 g/min, 4 пати повеќе од стандардна пегла на пареа
 • Вертикално пеглање додека алиштата висат на закачалка
 • Anti-Calc систем против каменец
 • Anti-Drip технологија спречува капки на испегланата површина
 • Non-stop систем за полнење на канистерот додека пеглата е вклучена
 • Автоматски сензор кој ве предупредува за менување на филтерот за каменец
 • Променлива температура и количество на пареа за различни видови на ткаенини
 • Моќност 2,500 W
 • Керамичка плоча за пеглање
 • Димензии: 380 × 170 × 290 mm
 • Тежина: 1.5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.