-12%

SENCOR Одвлажнувач SDH 1020WH

– Абсорбирана влага 10 l / 24 h
– Моќност: 340 W
– Капацитет на канистерот за вода: 2.1 l
– Оперативна температура 5 °C – 32 °C


15,390.00 ден 13,540.00 ден

Спореди

Опис

 • Абсорбирана влага 10 l / 24 h
 • Моќност: 340 W
 • Капацитет на канистерот за вода: 2.1 l
 • Оперативна температура 5 °C – 32 °C
 • Подесувачки степен на влага 35–85 % по 5 %
 • За простории до 31 m2
 • Тивка работа
 • Автоматски контролен систем
 • Електронски контролен панел
 • Контролен систем на канистер – Автоматски прекин со работа кога канистерот е полн
 • Филтер кој се отстранува и мие
 • Auto-Restart ако дојде до прекин на струја
 • Defrost автоматска функција
 • Еколошки фреон R290
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.