-12%

SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 2050BL

– Оптимално за простории до 35 m2
– Оперативно време до 16 часа без надополнување на вода
– Навлажнување 250 ml/h


Достапност:

Нема на залиха

3,599.00 ден 3,170.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Висока фреквенција на ултразвучниот осцилатор (2.4 MHz)
 • Оптимално за простории до 35 m2
 • Оперативно време до 16 часа без надополнување на вода
 • Навлажнување 250 ml/h
 • Специјален филтер за спречување на каманец
 • Продуцира ладна пареа која не влијае на температурата во собата
 • Бесшумна операција (погодна за спални соби)
 • Променлива моќ на навлажнување
 • Канистер со капацитет од 4 l.
 • Светлосен сигнал за потреба од вода
 • 360° ротирачка пареа
 • Автоматско исклучување кога нема вода во канистерот или кога истиот е изваден
 • Нелизгачки ногарки
 • Ниво на бучава <35 dB
 • Моќност: 25 W
 • Должина на кабел: 1.9 m
 • Димензии (Ш×Д×В): 280 × 220 × 200
 • Тежина: 1.2 kg
 • Боја – Сина
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.