-12%

SENCOR Мултисецкалица SSG 3500W

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Сецка и ренда
 • 7 додатоци за совршени резултати



3,460.00 ден 3,040.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Сецка и ренда
 • 7 додатоци за совршени резултати
 • Должина на кабелот: 1,2м
 • Напон и фрекфенција: 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: 24.5 x 22.5 x 19.5 cm
 • Тежина: 1,2 кг
 • Тивко работење
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.