-12%

SENCOR Микробранова SMW 1717WH

– Емајлирана внатрешност за лесно чистење
– Лесна рачна контрола
– Волумен 17 l
– 5 степени на моќност


6,520.00 ден 5,740.00 ден

Спореди

Опис

 • Загревање со микробранови
 • Емајлирано куќиште
 • Емајлирана внатрешност за лесно чистење
 • Лесна рачна контрола
 • Волумен 17 l
 • 5 степени на моќност
 • Функција за одмрзнување
 • 30-минутен тајмер
 • Моќност 700 W
 • Звучни сигнали
 • Копќе за отварање на вратичката
 • Дијаметар на ротирачката чинија: 245 mm
 • Димензии (w × h × d): 450 × 260 × 340 mm
 • Тежина: 10.5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.