-12%

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160

 • Голем дисплеј
 • Ултра тенок дизајн
 • Радио,часовник и календар
 • 3 бежични сензориДостапност:

Нема на залиха

3,450.00 ден 3,040.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Бежичен термометар и хидрометар
 • Голем дисплеј
 • Ултра тенок дизајн
 • Радио,часовник и календар
 • Покажува:
  -време, датум, месец, ден,
  -фаза на месечината,
  -собна температура и
  -влажност, надворешна температура
  -притисок
 • Температура во F или ºC
 • 3 бежични сензори
 • Опција за закачување на зид
 • Работи на батерии : 2 х CR 2032, 2X1.5 V, вид AAA
 • Димензии ( ШхВхД) :  178х120х9.5 мм
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.