-12%

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

 • Боја: инокс
 • 3 челични дискови за мешање
 • Мелење на месо 1,65 kg/min
 • Приклучна сила: 1500 W7,230.00 ден 6,360.00 ден

Спореди

Опис

 • Метална цевка
 • Метален нож
 • Сила  1500W
 • Опција за цедење на рибизли
 • Капацитет 1,65 кг/мин.
 • 3 челични дискови за мешање
 • Инокс ножеви
 • Додатоци за кобасици
 • Додаток за рендање на овошје и зеленчук
 • Додаток за бисквити
 • Повратна функција
 • On/off прекидач
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.