-12%

SENCOR Конвектор SCF 2003

 • Боја: бела
 • 3 степени на греење – 750/1250/2000 W
 • Заштита од прегревање
 • Максимална моќност 2000 WДостапност:

Нема на залиха

1,960.00 ден 1,730.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • 3 степени на греење – 750/1250/2000 W
 • Заштита од прегревање
 • Максимална моќност 2000 W
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Постојано контролиран термостат
 • Индикатор за светло на сијалицата за греење
 • Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.