-12%

SENCOR Кафемат SCE 5000BK

 • Боја: црна
 • Приклучна сила: 900 W
 • Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
 • Тежина: 1,8 кг3,220.00 ден 2,830.00 ден

Спореди

Опис

 • Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
 • Боја: црна
 • Опција за подготовка на чај
 • 2.1 литри резервоар за вода
 • Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
 • Рачка  со изолација од топлина
 • Контрола на интензитетот на аромата
 • Лесно се чисти
 • Должина на кабелот за напојување: 87 см
 • Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
 • Тежина: 1,8 кг
 • Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
 • Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
 • Anti-slip ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Приклучна сила: 900 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.