-12%

SENCOR Грил SBG 3701SL

– Димензии на плотната за печење (ширина x длабочина): 37.5 x 25.7cm
– Моќ 1750 W
– Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
– Отстранлив дел за мрснотии


3,350.00 ден 2,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
 • Лесна и пренослива
 • Ги исполнува условите за здраво печење (можно е да се пече без додавање на масло)
 • Ребраста плоча за лесен проток на масти и вода
 • Автоматска контрола на температура со индикаторско светло (100 – 220 °C)
 • Нелеплива површина
 • Отстранлив дел за мрснотии
 • Димензии на плотната за печење (ширина x длабочина): 37.5 x 25.7cm
 • Лесна за чистење само со хартиена крпа
 • Термо изолирана рачка овозможува притискање на грилот за сендвичи
 • Нелизгачки ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Моќ 1750 W
 • Димензии (ВхШхД) 14х38х31 cm
 • Сребрена боја
 • Тежина 2,9 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.