-12%

SENCOR Фритеза без масло SFR 5320WH

– Капацитет 3 l
– Моќност: 1,400 W
– LED дисплеј
– Спремна за употреба под 3 минути


Достапност:

Нема на залиха

10,220.00 ден 8,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Капацитет 3 l
 • Моќност: 1,400 W
 • LED дисплеј
 • Touch control сензори
 • Спремна за употреба под 3 минути
 • 6 вклучени сетови за печење
  • пржени компирчиња
  • пекарски компир
  • хамбургери
  • пилешко
  • риба
  • мафини
 • Контрола на температура од 60 ° C – 200 ° C
 • Систем за печење / пржење без масло
  • Поздрава алтернатива од традиционалните пржени јадења
  • Без изгорено масло
  • Помалку миризба
 • Специјална технологија за насочување на топлиот воздух
 • Сигурносно заклучување за да не се отсрани пекачот
 • Дел за пржење кој лесно се отстранува заради чистење
 • Антитермичка обвивка на фритезата
 • Не смее да се мие во машина за садови
 • Тајмер
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.