-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

 • Боја: Црна/Виолетова
 • Брзо загревање
 • Температура од 140 до 200°C
 • Јачина : 13 W

 


930.00 ден 820.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна/Виолетова
 • Лизгачки прекинувач со контролно светло
 • 2 температури
 • Брзо загревање
 • Температурата од 140- 200°C
 • Мала цевка со дијаметар 19мм
 • За прекрасно дизајнирани сјајни локни
 • Заштита за прсти
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Гумен кабел ,отпорен на топлина
 • Приклучна сила : 13 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.