-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

– Моќ 1000 W
– Тип – Фигаро со врел воздух
– 3 додатоци кои се менуваат
– Копче за ладен воздух


1,750.00 ден 1,540.00 ден

Спореди

Опис

 • 2 температури
 • Копче за ладен воздух
 • Индикаторско светло
 • 3 додатоци кои се менуваат
 • Штипки за виткање (дијаметар 18 mm, работна површина 115 mm)
 • Округла четка (дијаметар 20 mm, работна површина 95 mm)
 • Голема округла четка (дијаметар 31 mm, работна површина 110 mm)
 • Брзо и лесно заменување на додатоците
 • Заштита од прегревање
 • Моќ 1000 W
 • Тип – Фигаро со врел воздух
 • Варијабилна температура
 • Сребрена боја
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.