-12%

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

 • Боја: Црна/Виолетова
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 400 WДостапност:

Нема на залиха

740.00 ден 650.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: Црна/Виолетова
 • 2 степени на температура 200 / 400 W
 • Кукица за обесување
 • Заштита од прегрејување
 • Помагало за одложување
 • Округла четка со мешани четкици ᴓ 21мм
 • Приклучна сила : 400 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.