-12%

SENCOR Фен SHD 8271VT

– Број на температури 3
– 2 додатока
– 2 брзини


2,810.00 ден 2,470.00 ден

Спореди

Опис

 • Број на температури 3
 • 2 додатока
 • 2 брзини
 • Ладен воздух
 • Јонизатор
 • Дифузер
 • Флексибилен крај
 • Кука за закачување
 • Напон 2 200 W
 • Висина 27,5 cm
 • Ширина 23 cm
 • Длабочина 9,1 cm
 • Боја Black/Purple
 • Тежина 731 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.