-12%

SENCOR Фен SHD 7120WH

 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини1,210.00 ден 1,060.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
 • Копче за ладен воздух за побрза фиксација  на фризура
 • Ултра-лесен дизајн
 • Тивок DC мотор
 • Антибактериски површински третман
 • Отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент
 • Висечка јамка
 • Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
 • Димензии(д x д x в): 173 x 79 x 248 mm
 • Тежина: 360 g
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.